Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 €) s DPH
  • Zobrazit

Servis lyží a snowboardů

 

Profesionální servis sjezdových lyží, běžeckých lyží a snowboardů je prováděn v Uherském Hradišti na švýcarském stroji - automatu MONTANA Snow Cruiser ve třídě High Standard Ski Service Team.

Příjem zakázek je na všech prodejnách HOPE Sport
Dodací lhůta je 1 - 10 pracovních dní (dle požadavků zákazníka a vytíženosti servisu).
Servis na počkání - 100% příplatek.

Kontakt:     
+420 775 877 828 

Otvírací doba:
Po - pá: 9 - 17 hod
Každou sudou sobotu 9 - 15 hod


Každý lyžař nebo snowboardista jistě ví, že na perfektně nabroušených a navoskovaných lyžích či snowboardu je zážitek z jízdy nesrovnatelně lepší, než  při jízdě na tupých hranách. V době, kdy je většina horských středisek vybavena systémem technického zasněžování je třeba mít opravdu ostré hrany, protože tzv. umělý sníh je o poznání tvrdší než sníh přírodní.

Pokud už při jízdě na tvrdé nebo ledovaté sjezdovce vaše lyže dobře nedrží stopu nebo tzv. ustřelují je nejvyšší čas zajít do servisu. I ty nejdražší lyže nevydrží perfektně ostré více než jednu sezonu. Pro správný skluz je také důležité pravidelné voskování skluznice a to nejlépe tuhými parafiny za tepla. Skluznice se navoskováním vedle zajištění správného skluzného efektu také impregnuje a nedochází k jejímu vysychání.

Na závěr ještě pár základních rad pro údržbu. Po každé návštěvě hor nechejte lyže nebo snowboard v teple okapat a utřete do sucha hrany. Alespoň dvakrát za sezonu nechte napustit skluznici parafinovým voskem. Na konci každé lyžařské sezony nechte lyže servisovat, promažte vázání a uskladněte své vybavení na suchém místě s relativně stálou teplotou vzduchu.
 
 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Kontakt: HOPE
 Sport
  • +420 572 630 259 (dotazy)
  • +420 725 777 966 (objednávky)
  • +420 572 631 160 (informace)
  • e-shop@ski-sport.cz
 
 
 

JavaScript musí být povolen